Muzikály v Praze

Zajímavá vás jaké muzikály se pravě hrají v Praze? Potom navštivte nově vzniklé stránky prehledmuzikalu.cz, kde se dozvíte nejnovější informace, termíny, obsazení, ceny vstupenek atd. Každý rok se hrají nové a oživují staré klenoty ze zlatého fondu pražských muzikálů. Muzikál se řadí do syntetického dramatického žánru, který spojuje hudbu, literaturu a tanec. Slovo má více významů a může označovat divadelní inscenaci, muzikálový film i muzikálové divadlo. Všichni herci musejí být výbornými činoherci, tanečníci a zpěváci. Muzikály mohou být celozpívané nebo kombinované s mluveným slovem. Může být též celotaneční – blíží se baletu.

Muzikál Fantom Opery

Hudbu napsal ANDREW LLOYD WEBBER, texty CHARLES HART, Doprovodný text RICHARD STILGOE, Libreto RICHARD STILGOE a ANDREW LLOYD WEBBER, verze pro Česko JAROSLAV MACHEK, muzikál je podle románu od GASTONA LEROUXE – „Fantom Opery“. Hraje se od září 2014 v Praze.

Užijte si strhující a dojemný příběh tragické lásky, který oslovil snad všechny milovníky muzikálů. Osloví vás především tajemná historie, která je založená na skutečných faktech. Zajisté vás nadchne profesionální živý orchestr, který celý příběh krásně podtrhne – překrásné melodie plné vášnivých emocí je ten správný základ. Z obsažených písní se postupně staly celosvětově uznávané a známe hity.

Muzikál, který můžeme vřele doporučit je Adamasova rodina se známými českými herci a herečkami. Užijte si netradiční show pro celou rodinu. Muzikály Praha 2015 nabízejí mnoho zábavy pro všechny věkové skupiny. Přejeme Vás příjemnou zábavu.

Categories: Ostatní články

Napsat komentář