Pixwords nápověda – help
Hra Pixwords help nemusí být představována, jedná se o velký fenomén který si udržuje popularitu už dlouho. Můžete jí znát z doslechu od přátel, nebo jste se dostali na naši stránky při brouzdání. PixWords help si udržuje svojí popularitu a mnohé své hráče si udržuje i nyní, když od jejího vyvinutí uplynul nějaký čas. Jiné už tuto zábavnou logickou hříčku pověsili na hřebík a překonávání úrovní a levelů vzdali. Tak či tak, je třeba uznat že tato hříčka na jeden čas ovládla naši zemi a je náročné najít někoho, kdo by o této hře v životě neslyšel.

Princip hry je zcela jednoduchý. Ve hře se můžete těšit na 350 úrovní, ve kterých budete muset vyřešit hlavolam. Jeho vyřešení spočívá v kompletaci 4 slov z 11 písmen v nápovědě. Co se týče nápovědy, nejedná se o jedinou. Hlavní a stěžejním je zobrazování obrázků, které Vám mají evokovat právě ty slova, které potřebujete vyluštit. Často je odpověď ukrytá spíše v charakteru obrázků, který jej spíše naznačuje. Mnohdy jsou obrázky dost abstraktní a není zcela zjevné, co mají reprezentovat. Zkrátka se při řešení úkolů často velice zapotíte.

Pomocí této hry nemusíte pouze pilovat svůj mateřský jazyk, ale můžete se i aktivně zlepšit v angličtině. Jak na to Vám poradíme v následujícím návodu

Jak si zlepšit angličtinu pomocí PixWords?

Tato hra je velice účinným nástrojem při učení se nových slovíček v anglickém jazyce. V případě že si zvolíte jako jazyk angličtinu, získáte mocného pomocníka při rozšiřování vaší slovní zásoby angličtiny. Při pohledu na obrázek si vybavíte mnoho slov, které byste použili ve svém rodném jazyce. Není nic jednoduššího, něž si tyto slovíčka překládat a zkoušet metodou pokus-omyl, zda-li se Vám podaří natrefit na to správné.

Je velice účinné si slovíčka zapisovat a následně si je opakovat. Zkuste tuto metodu navrhnout třeba i ve škole učiteli angličtiny, pro zpestření výuky.

Když tímto způsobem odehrajete denně třeba jen pouhé dvě úrovně hry, naučíte se tak 8 nových anglických slovíček. Stačí si je jen zapsat a následně opakovat. Je dokázané, že lidský mozek vstřebává informace účiněji prostřednictvím hry, než-li strohým učením. Přejeme příjemnou zábavu u Pixwords help – anglické varianty hry.

Comments are closed.