PixWords obrázky
Přinášíme vám kompletní seznam nápovědných obrázků z velice oblíbené hry PixWords. Kategorii si zvolte podle obrázku. Např. v křížovce máte obrázek psa, tak si zvolíte rubriku se jménem „Zvířata“. Je to velice jednoduché a rychlé, pokud naleznete příslušný obrázek zjednodušíte si hru.

Nápověda ke všem obrázkům:

Doporučujeme ovšem, abyste se nechali hrou překvapit. Pixwords je vytvořen tak, aby trénoval vaši schopnost improvizace a též tříbí vyjadřovací schopnosti. V případě, že se „naučíte“ obrázky zpaměti, připravíte se o tento zážitek. Je to podobné jako cheatování u jiných her.

Koncept je natolik jednoduchý a zábavný, že se brzo naučíte jak funguje a doplňovat slova k obrázkům pro vás nebude problém.

Na jak dlouho mě Pixwords zabaví?

Témata obrázků jsou pestré a nenudí, díky čemuž je každá hra je jiná a herní zábava vám vynaloží řádově na stovky hodin. Nemusíte se vůbec obávat jednotvárnosti, naleznete zde témata z oblastí abstraktů, těla a člověka, nebo dokonce i náboženství a podobně.

Jsou zde znatelné rozdíly mezi úrovněma náročnosti, je třeba být na pozoru. U některých obrázků Vás rozhodně netrkne jeho řešení napoprvé a s jejich vyluštěním si opravdu dáte načas. Právě pro Vás jsme sepsali tento seznam, pokud se Vám mozkové závity opravdu nechce trápit.

Všechny rubriky jsme pečlivě seřadili tak abyste se v nich mohli jednoduše orientovat. Doufáme, že u nás naleznete přesně to co hledáte. Přejeme příjemnou hru a hodně úspěchů :).

Pixwords mě přestali bavit, co teď?

Jak již bylo řečeno, Pixwords zabaví na dlouho. Pokud Vás ovšem už omrzel, doporučujeme hrát hry, které stejným způsobem bystří mysl. Vědci z Michiganovy univerzity v Severní Karolíně dokázali, že stačí půl hodiny podobných  her, jako je třeba i logická hra spider soliter.

 

Comments are closed.